zápasy‚výsledky- jaro 2016

15. kolo

Děkujeme fanouškům za podporu při dnešním prvním mistrovském utkání proti týmu TJ Sopotnice. Po poločase byl stav 3:1 pro domácí, kteří na začátku utkání proměnili 3 rychle za sebou jdoucí šance a stav byl 3:0. Do poločasu stihli hosté snížit na 3:1. Konečný stav utkání je 5:2 pro domácí! Střelci: Martin Polička, Miroslav Hradil, Josef Kristek, Roman Soukop a Petr Knápek. Jen tak dál!

Sestava: Strnad - Werner, Knápek, Kučera, Květenský - Glocar, Karel, Soukop R., Hradil - Polička, Kristek

16. kolo

Sestava: Strnad - Květenský, Knápek, Kučera, Werner - Polička, Karel, Soukop R., Hradil - Tareš, Kristek

17. kolo

18. kolo

V neděli 24. dubna jsme na Estádio Tatenice odehráli mistrovské utkání 18. kola proti borcům z Kerhartic. Zápas začal vlažně. Spoustu chyb v rozehrávce na obou stranách mnoho krásných fotbalových momentů nepřineslo. Byli to ale naši chlapci, kteří se v chladném počasí dostali do provozní teploty dřív a dvěma slepenými góly (34' Martin "Regál" Polička a 37' Miro "Školník" Hradil) se dostali do vedení, které do poločasu udrželi. Druhý poločas začala Tatenice náporem. Četné gólové příležitosti však zůstali trestuhodně neproměněny. Musíme však pochválit v bráně Kerhartic chytajícího Davida Luize a ne jenom za identickou podobu se známým fotbalistou ale především za předvedené zákroky, kterými svůj tým dlouhou dobu držel ve hře. Konec zápasu přinesl zdramatizování, v 88' si na centr do vápna nejlépe naběhl hráč Kerhartic Daniel Rössler a snížil stav utkání na 2:1. V tu chvíli se domácím divákům a především hráčům na moment sevřeli půlky, ale páni rozhodčí zřejmě spěchali na grog a zápas ukončili. Naši borci tedy slaví výhru nad sestupem ohroženými Kerharticemi a v tabulce obsadili krásné 5. místo. PS: Stando, příště ti tu nulu ubráníme!!

Sestava: Strnad - Květenský, Knápek, Štrbík, Werner - Polička, Karel, Soukop R., Hradil - Tareš, Kristek