rozlosování

  Okresní přebor - podzim 2017/2018 st.přípravka          
        pořadatel P   pořadatel J
1. Libchavy B     2    
2. Jablonné nad Orlicí     2    
3. Semanín     2    
4. Tatenice     2    
5. Sruby/Dobříkov     2    
6. Dolní Dobrouč     2    
7. Jiskra 2008 A     2    
8. Verměřovice     2    
9. Rybník     1    
10. Dolní Čermná     2    
11. Sopotnice     2    
12. Jehnědí     2    
13. Dlouhoňovice     2    
14. Luková     1    
15. Řetová     1    
16. Němčice     1    
             
  pořadatel : termín : účastníci :      
  I.kolo 9. - 10.9.2017 1 2 3 4
  Jablonné n.Orl. So - 9,00 Jablonné Libchavy B Dolní Dobrouč Jiskra 2008
  Semanín So - 9,00 Semanín Verměřovice Rybník Dolní Čermná
  Tatenice So - 9,00 Tatenice Sopotnice Jehnědí Dlouhoňovice
  Sruby/Dobříkov So - 9,00 Sruby/Dobří Němčice Řetová Luková
             
  II.kolo 16. - 17.9.2017 1 2 3 4
  Libchavy B So - 9,00 Libchavy Sruby/Dobří Němčice Sopotnice
  Dolní Dobrouč So - 9,00 Dolní Dobrouč Tatenice Semanín Jablonné
  Dlouhoňovice So - 9,00 Dlouhoňovice Jiskra 2008 Luková Rybník
  Verměřovice So - 9,00 Verměřovice Řetová Dolní Čermná Jehnědí
             
  III.kolo 23.9. - 24.9.2017 1 2 3 4
  Dolní Čermná So - 9,00 Dolní Čermná Dlouhoňovice Jablonné Verměřovice
  Němčice So - 9,00 Němčice Dolní Dobrouč Sopotnice Semanín
  Jehnědí So - 9,00 Jehnědí Libchavy Sruby/Dobří Rybník
  Jiskra 2008 So - 9,00 Jiskra 2008 Tatenice Luková Řetová
             
  IV.kolo 30.9. - 1.10.2017 1 2 3 4
  Rybník So - 9,00 Rybník Semanín Dolní Čermná Dlouhoňovice
  Luková So - 9,00 Luková Verměřovice Tatenice Libchavy
  Řetová So - 9,00 Řetová Jiskra 2008 Němčice Sruby/Dobří
  Sopotnice So - 9,00 Sopotnice Jablonné Dolní Dobrouč Jehnědí
             
  V.kolo 7. - 8.10.2017 1 2 3 4
  Jablonné n. Orl. So - 9,00 Jablonné Dlohoňovice Verměřovice Dolní Čermná
  Semanín So - 9,00 Semanín Řetová Němčice Jehnědí
  Tatenice So - 9,00 Tatenice Jiskra 2008 Luková Dolní Dobrouč
  Sruby/Dobříkov So - 9,00 Sruby/Dobří Rybník Sopotnice Libchavy
             
  VI.kolo 14. - 15.10.2017 1 2 3 4
  Libchavy B So - 9,00 Libchavy Rybník Semanín Dlouhoňovice
  Dolní Dobrouč So - 9,00 Dolní Dobrouč Sruby/Dobří Řetová Němčice
  Jiskra 2008 Ne - 9,00 Jiskra 2008 Jablonné Tatenice Dolní Čermná
  Verměřovice So - 9,00 Verměřovice Luková Sopotnice Jehnědí
             
  VII.kolo 21. - 22.10.2017 1 2 3 4
  Dolní Čermná So - 9,00 Dolní Čermná Němčice Semanín Jablonné
  Jehnědí So - 9,00 Jehnědí Řetová Sruby/Dobří Luková
  Sopotnice So - 9,00 Sopotnice Libchavy Rybník Verměřovice
  Dlouhoňovice So - 9,00 Dlouhoňovice Dolní Dobrouč Jiskra 2008 Tatenice

 

TOPlist
aktualizováno: 09.01.2018 09:23:27