Rozlosování

 

                                                  ROČNÍK 2017-2018

                                                                             A - muži
                                                                             II - třída

 

1 05. 10. 2019 09:00 TJ Sokol Tatenice A TJ Jiskra Králíky B      
2 12. 10. 2019 09:00 TJ Sokol Tatenice A TJ Zálší A      
3 12. 10. 2019 13:00 TJ Sokol Tatenice A TTC Sedlec B      
4 02. 11. 2019 09:00 TJ Sokol Tatenice A TJ Sokol Žamberk C      
5 02. 11. 2019 13:00 TJ Sokol Tatenice A Orel Orlice B      
6 16. 11. 2019 09:00 TJ Sokol Tatenice A Orel Vysoké Mýto C      
7 16. 11. 2019 13:00 TJ Sokol Tatenice A TJ Sokol Sudslava B      
8 30. 11. 2019 09:00 Sk Skořenice A TJ Sokol Tatenice A      
9 30. 11. 2019 13:00 TJ Sokol Plchovice Sršně A TJ Sokol Tatenice A      
10 14. 12. 2019 09:00 TJ Sokol Tatenice A TJ Sokol Řetová A      
11 14. 12. 2019 13:00 TJ Sokol Tatenice A TJ Lanškroun D      
12 18. 01. 2020 09:00 TJ Jiskra Králíky B TJ Sokol Tatenice A      
13 01. 02. 2020 09:00 TJ Zálší A TJ Sokol Tatenice A      
14 01. 02. 2020 13:00 TTC Sedlec B TJ Sokol Tatenice A      
15 22. 02. 2020 09:00 TJ Sokol Žamberk C TJ Sokol Tatenice A      
16 22. 02. 2020 13:00 Orel Orlice B TJ Sokol Tatenice A      
17 29. 02. 2020 09:00 Orel Vysoké Mýto C TJ Sokol Tatenice A      
18 29. 02. 2020 13:00 TJ Sokol Sudslava B TJ Sokol Tatenice A      
19 14. 03. 2020 09:00 TJ Sokol Tatenice A Sk Skořenice A      
20 14. 03. 2020 13:00 TJ Sokol Tatenice A TJ Sokol Plchovice Sršně A      
21 28. 03. 2020 09:00 TJ Sokol Řetová A TJ Sokol Tatenice A      
22 28. 03. 2020 13:00 TJ Lanškroun D TJ Sokol Tatenice A

 

 


 

                                                                   B - muži

                                                           IV třída - sever

 

 

1 04. 10. 2019 18:30 TJ Sokol Hnátnice B TJ Sokol Tatenice B      
2 11. 10. 2019 18:00 TJ Sokol Tatenice B TJ Sokol Líšnice A      
3 18. 10. 2019 18:00 TJ Sokol Nekoř B TJ Sokol Tatenice B      
4 25. 10. 2019 17:30 TJ Lanškroun E TJ Sokol Tatenice B      
5 01. 11. 2019 18:00 TJ Sokol Tatenice B TJ Sokol Dolní Dobrouč B      
6 08. 11. 2019 18:30 TJ Sokol Žamberk D TJ Sokol Tatenice B      
7 15. 11. 2019 18:00 TJ Sokol Tatenice B TJ Jablonné nad Orlicí A      
8 22. 11. 2019 18:00 TJ Jiskra Králíky C TJ Sokol Tatenice B      
10 07. 12. 2019 09:00 TJ Sokol Dolní Dobrouč A TJ Sokol Tatenice B      
11 13. 12. 2019 18:00 TJ Sokol Tatenice B TJ Sokol Těchonín B      
12 03. 01. 2020 18:00 TJ Sokol Tatenice B TJ Sokol Hnátnice B      
13 10. 01. 2020 18:30 TJ Sokol Líšnice A TJ Sokol Tatenice B      
14 17. 01. 2020 18:00 TJ Sokol Tatenice B TJ Sokol Nekoř B      
15 24. 01. 2020 18:00 TJ Sokol Tatenice B TJ Lanškroun E      
16 31. 01. 2020 17:30 TJ Sokol Dolní Dobrouč B TJ Sokol Tatenice B      
17 07. 02. 2020 18:00 TJ Sokol Tatenice B TJ Sokol Žamberk D      
18 21. 02. 2020 18:00 TJ Jablonné nad Orlicí A TJ Sokol Tatenice B      
19 28. 02. 2020 18:00 TJ Sokol Tatenice B TJ Jiskra Králíky C      
21 13. 03. 2020 18:00 TJ Sokol Tatenice B TJ Sokol Dolní Dobrouč A      
22 20. 03. 2020 18:00 TJ Sokol Těchonín B TJ Sokol Tatenice B

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

 

 

TOPlist
aktualizováno: 16.10.2019 17:44:58