rozlosování

  Okresní přebor - podzim 2017/2018 ml. přípravka            
        pořadatel P   pořadatel J  
1. Libchavy B     2      
2. Tatenice     2      
3. Žichlínek A     1      
4. Žichlínek B     1      
5. Česká Třebová     2      
6. Jiskra 2008     2      
7. Rybník     2      
8. Dobříkov     2      
9. Jablonné nad Orlicí     2      
10. Dlouhoňovice     1      
11. Němčice     2      
12. Rokytnice v Orl. horách     2      
               
               
  pořadatel : termín : účastníci :        
  I.kolo 9. - 10.9.2017 1 2 3 4  
  Libchavy Ne - 9,00 Libchavy Tatenice Žichlínek A Žichlínek B  
  Česká Třebová So - 9,00 ČT Rybník Dobříkov Němčice  
  Jiskra 2008 Ne - 9,00 Jiskra Jablonné Dlouhoňov Rokytnice Hřiště Červená Voda
               
               
  II.kolo 16. - 17.9.2017 1 2 3 4  
  Tatenice So - 9,00 Tatenice ČT Němčice Rybník  
  Žichlínek A So - 9,00 Žichlínek A Žichlínek B Dobříkov Jablonné  
  Rokytnice v Orl.h. So - 9,00 Rokytnice Libchavy Dlouhoňov Jiskra  
               
               
  III.kolo 23.9. - 24.9.2017 1 2 3 4  
  Rybník So - 9,00 Rybník Jiskra Rokytnice Tatenice  
  Dobříkov So - 9,00 Dobříkov Němčice Libchavy ČT  
  Dlouhoňovice So - 9,00 Dlouhoňov Žichlínek A Žichlínek B Jablonné  
               
               
  IV.kolo 30.9. - 1.10.2017 1 2 3 4  
  Němčice So - 9,00 Němčice Libchavy Dobříkov Dlouhoňov  
  Jablonné n.Orl. So - 9,00 Jablonné Rokytnice ČT Tatenice  
  Žichlínek B Ne - 9,00 Žichlínek B Žichlínek A Jiskra Rybník  
               
               
  V.kolo 7. - 8.10.2017 1 2 3 4  
  Libchavy Ne - 9,00 Libchavy Dobříkov Rybník Dlouhoňov  
  Česká Třebová So - 9,00 ČT Rokytnice Žichlínek B Žichlínek A  
  Jikra 2008 So - 9,00 Jiskra Tatenice Němčice Jablonné Hřiště Červená Voda
               
               
  VI.kolo 14. - 15.10.2017 1 2 3 4  
  Tatenice So - 9,00 Tatenice Dobříkov ČT Jiskra  
  Rybník So - 9,00 Rybník Žichlínek A Žichlínek B Libchavy  
  Rokytnice v O.h. So - 9,00 Rokytnice Jablonné Dlouhoňov Němčice  
               
               
  VII.kolo 21. - 22.10.2017 1 2 3 4  
  Dobříkov So - 9,00 Dobříkov Žichlínek A Žichlínek B Rybník  
  Jablonné n.Orl. So - 9,00 Jablonné ČT Dlouhoňov Libchavy  
  Němčice So - 9,00 Němčice Rokytnice Jiskra Tatenice  
               

 

TOPlist
aktualizováno: 09.01.2018 09:23:27