turnaj česká třebová

turnaj česká třebová...

SOBOTU 21.2.SRAZ NA HŘIŠTI V TATENICI 7:50hod.

NOMINOVANÍ HRÁČI:KNÁPEK RADIM,KNÁPEK PATRIK,GILDAINOVÁ MARIE,GILDAINOVÁ TEREZA,

JUREČEK RADOVAN,KUTTICH VOJTĚCH,KREJČÍ JAN, MICHAL ŠIMON,BARTOŇ MATYÁŠ,KALÁB VOJTĚCH

 FK Česká Třebová

 

ROZLOSOVÁNÍ

halový fotbalový turnaj

pro hráče narozené 1.1. 2007 a mladší

 
  image

 

 

Česká Třebová – sobota 21. února 2015 - Sportovní hala ZŠ Nádražní, cca. 150m od vlakového nádraží

 
  image

 

 

 

ÚČASTNÍCI:

FK Česká Třebová
TJ Sokol Libchavy
TJ Sokol Tatenice
AFK Častolovice
FC Slovan Havlíčkův Brod

 

 

 

Předběžný časový rozpis zápasů:          1 x 13 min

1. kolo:

 

1. zápas:   Česká Třebová – Libchavy                                         8:30 – 8:43

2. zápas:   TateniceČastolovice                                             8:45 – 8:58

3. zápas:   Česká Třebová – Havlíčkův Brod                             9:00 – 9:13

4. zápas    Libchavy – Tatenice                                                  9:15 – 9:28

5. zápas    ČastoloviceHavlíčkův Brod                                 9:30 – 9:43

6. zápas    Česká Třebová – Tatenice                                        9:45 – 9:58

7. zápas    Libchavy – Havlíčkův Brod                                      10:00 – 10:13

8. zápas    Česká Třebová – Častolovice                                  10:15 – 10:28

9. zápas    TateniceHavlíčkův Brod                                         10:30 – 10:43

10. zápas  Libchavy – Častolovice                                             10:45 – 10:58

 

 

 

 

 

2.kolo:

1. zápas:   Česká Třebová – Libchavy                              11:10 – 11:23

2. zápas:   TateniceČastolovice                                  11:25 – 11:38

3. zápas:   Česká Třebová – Havlíčkův Brod                  11:40 – 11:53

4. zápas    Libchavy – Tatenice                                       11:55 – 12:08

5. zápas    ČastoloviceHavlíčkův Brod                      12:10 – 12:23

6. zápas    Česká Třebová – Tatenice                            12:25 – 12:38

7. zápas    Libchavy – Havlíčkův Brod                            12:40 – 12:53

8. zápas    Česká Třebová – Častolovice                        12:55 – 13:08

9. zápas    TateniceHavlíčkův Brod                            13:10 – 13:23

10. zápas  Libchavy – Častolovice                                  13:25 – 13:38

 

Vyhlášení – 13:45

Hodnocení: ve skupinách: vítězství 3 body, remíza 1 bod, porážka 0 bodů

                         stejně bodů: a)        vzájemné zápasy
                                                   b)        brankový rozdíl 
                                                   c)         větší počet vstřelených branek
                                                   d)        penaltový rozstřel - 3 kopy

Registrační průkazy pro případnou kontrolu totožnosti považujeme za samozřejmost.

 

Výjimky z pravidel:

1)  dotek míče o strop = rozehrání z autu
2) velké vápno = basketbalová trojka
3)  brankář - vyhazuje rukou  nebo pokládá míč k noze a uvádí do hry – kamkoliv (nesmí vykopávat z ruky)
4)  na obou stranách se auty kopou
5)  gól přímo z autu neplatí
6)  střídání hokejové

            

 

Po celou dobu turnaje bude otevřen bufet

 

                                            

image

 

                                                               Tomáš Keprt

                                                        Trenér přípravky 2007

                                                           FK Česká Třebová

image

 

Telefonní číslo 731 449 500

TOPlist
aktualizováno: 18.06.2018 17:36:17