zápasy‚výsledky-podzim 2019

 

1.KOLO 

Sobota   10.8.  16.00  hod

Těchonín  -  Tatenice          1:3

 

                                                           Herzog Radim

                    Kučera Jiří (78 Kyselo Libor)  Fingr Adam  Soukop Petr (85 Machů David)  Květenský Dan

                                        Jednorog Erik  Karel Jakub  Kučera Josef  CHládek Tomáš

                                                              Podloucký Roman  Prokop Patrik

                       Branky :    31 min.    Prokop                                              ŽK :         21 min.    Soukop

                                         38 min.    Karel                                                                  90 min.     Machů

                                         44 min.    Soukop

 

2.KOLO

Sobota    17.8.    16.00  hod 

Tatenice   -   Žichlínek      3:2 PK

                                                                   Herzog Radim

Jednorog Erik(46 Brejša Vojtěch,90 Komárek Jakub)  Soukop Petr  Fingr Adam  Květenský Dan

       CHládek Tomáš  Karel Jakub(84 Machů David)  Kučera Josef(Kučera Jiří)  Štrbík Jan

                                  Podloucký Roman  Prokop patrik(71 Kyselo Libor)

                 Branky : 51  min.     Prokop                                           ŽK :        19 min.    Kučera Josef

                                76  min.     Karel                                                              59 min.    Fingr

 

3. KOLO 

Neděle    25.8.   17.00  hod  

Žamberk  - Tatenice     3:4

                                                                   Herzog Radim

                                 Buřval Radek  Fingr Adam  Soukop Petr  Květenský Dan

               Jednorog Erik  Karel Jakub(75 CHládek Tomáš) Kučera Josef  Polička Martin

                                          Podloucký Roman( 82 Kučera Jiří)  Prokop Patrik

                  Branky :    60 min.            Jednorog                                             ŽK :  48 min.   Karel

                                    85,90 min.       Polička                                                          90 min.   CHládek

                                    91 min.            Kučera Jiří

                                                                                           

 

4.KOLO

Sobota  31.8.  16.00  hod

Tatenice  -  Rudoltice    3:2

                                                                          Herzog Radim

              Štrbík Jan   Fingr Adam  Soukop Petr  Květenský Dan(77 Kučera Jiří)

Jednorok Erik  Polička Martin(77 Konárek Jakub)  Karel Jakub  CHládek Tomáš(70 Glocar Radim)

               Podloucký Roman(72 Buřval Radek)  Kučera Josef(77 Kyselo Libor)

              Branky :     30 min.      Kučera Josef                               ŽK :    75 min.    Fingr

                                 31 min.      Jednorog

                                 37 min.      Jednorog  PK

 

5. KOLO 

Sobota  7.9.  14.30  hod 

Ústí nad Orlicí  -  Tatenice       3:1

                                                                                 Herzog Radim

                                               Štrbík Jan  Fingr Adam  Soukop Petr  Buřval Radek

Jednorog Erik(Kučera Jiří)  Karel Jakub(56 Květenský Dan)  Polička Martin  CHládek Tomáš(85 Konárek Jakub)

                                  Podloucký Roman(85 Kyselo Libor)  Kučer Josef(85 Machů David)

            Branky :         70 min.  Kučera Josef                                   ŽK :          18 min.       Karel         

                                                                                                                             44 min.       CHládek

                                                                                                                             51 min.       Kučera

                                                                                                                             82 min.       Polička

 

 

6. KOLO

Sobota  14.9.   16.00 hod

Tatenice  - Luková   2:0

                                                                            Herzog Radim

            Květenský Dan  Fingr Adam(84 Konárek Jakub)  Soukop Petr  Buřval Radek(69 Kyselo Libor)

           Jednorog Erik(59 Kučera Jiří)  Kučera Josef  Polička Martin(46 Kyselo Robin)  CHládek Tomáš

                                                                Podloucký Roman  Prokop Patrik

                         Branky:   77 min.    CHládek                                              ŽK:   70 min.  Květenský

                                         83 min.     Kučera Josef  PK

 

7.KOLO

Neděle  22.9.  16.00 hod

Jiskra 2008 - Tatenice    2:3 PK

                                                                     Herzog Radim

                 Jednorog Erik  Finger Adam(75 Štrbík Jan)  Soukop Petr  Květenský Dan

           CHládek Tomáš  Polička Martin  Kyselo Robin  Podloucký Roman(73 Buřval Radek)

                                               Prokop Patrik(Brejša Vojtěch)  Kučera josef

             Branky :  52 min.   Kyselo                                                  ŽK :     60 Kučera

                             72 min.    Finger


8.KOLO

Neděle  29.9.   15.30 hod

Tatenice  -  Kunvald   3:1

                                                                   Herzog Radim

               Kučera Jiří(58 Květenský Dan)  Soukop Petr  Finger Adam  Buřval Radek

    CHládek Tomáš  Kučera Josef(55Kyselo Robin)  Polička Martin(71 Prokop Petr)  Prokop Patrik

                 Podloucký Roman(55 Jednorog Erik)  Brejša Vojtěch(77 Machů David)

                Branky :      59 min.  Brejša                                                          ŽK : 0

                                    66 min.   Kyselo

                                    80 min.   Jednorog

 

9.KOLO

Sobota  5.10.  15.30  hod

Helvíkovice  - Tatenice    3:0

                                                                Herzog Radim

              Jednorog Erik(71 Prokop Petr)  Soukop Petr  Finger Adam  Květenský Dan

CHládek Tomáš(60 Podloucký Roman)  Polička Martin  Kyselo Robin(71 Kyselo Libor) Prokop Patrik

                       Brejša Vojta(53 Buřval Radek)  Kučera Josef(71 Kučera Jiří)

                                Branky : 0                                                         ŽK:   44 min.   Brejša

                                                                                                                   62 min.   Kučera Josef

                                                                                                                   68 min.   Soukop

 

10.KOLO

Sobota  12.10.  15.00 hod

Kerhartice  -  Tatenice     2:0

                                                                    Herzog Radim

                    Buřval Radek(81 Machů David)  Soukop Petr  Finger Adam  Květenský Dan

      Jednorog Erik  Kučera Josef(41 Prokop Petr)  CHládek Tomáš  Podloucký Roman(46 Kučera Jiří)

                                            Brejša Vojtěch  Prokop Patrik(71 Kyselo Libor)

                       Branky : 0                                                                                ŽK :  48 min. Kučera Jiří

 

11.KOLO 

Sobota 19.10.   15.00 hod 

Tatenice  -  Boříkovice     2:0                                 foto

                                                                              Herzog Radim

                      Kučera Jiří(40 Podloucký Roman)  Soukop Petr  Finger Adam  Buřval Radek

                      CHládek Tomáš  Polička Martin(72 Machů David)  Štrbík Jan  Jednorog Erik

                                             Brejša Vojtěch(72 Kyselo Libor)  Květenský Dan

   Branky :   40 min.    Polička                                                                           ŽK :  24 min.    Soukop

                    55 min.    Brejša                                                                                      56 min.   CHládek

                                                                                                                                      87 min.    Machů

 

12.KOLO 

Sobota  26.10  14.00  hod 

Lichkov  -  Tatenice               5  :  0

                                                              Herzog Radim

                    Prokop Petr(46 Podloucký Roman)  Finger Adam  Soukop Petr  Buřval Radek

Jednorog Erik  Polička Martin(80 Kyselo Libor)  Kučera Josef(80 Konárek Jakub)  CHládek Tomáš

                                                    Prokop Patrik  Brejša Vojtěch

        Branky : 0                                                                                            ŽK :     25 min.   Finger

                                                                                                                                  33 min.   Herzog

                                                                                                                                  38 min.    Brejša

                                                                                                                                   41 min.    Kučera

13.KOLO 

Neděle  3.11.  14.00 hod

Tatenice  -  D.Třešňovec    2:1 PK           foto

                                                                        Herzog Radim

                                 Květenský Dan  Soukop Petr  Finger Adam  Buřval Radek

                  Brejša Adam  Polička Martin(39 Prokop Patrik)  Kyselo Robin  CHládek Tomáš

                                                            Brejša Vojtěch  Kučera Josef

                     Branky :      35 min. Květenský                                     ŽK :   62 min.  Finger

TOPlist
aktualizováno: 05.11.2019 12:19:32