zápasy‚výsledky-jaro2019

14. kolo

Neděle 24. 3. 2019 12.00 V Lanškrouně na umělce

Tatenice - Jablonné nad Orlicí        1  :  0                      FOTO

 

                                                                         Strnad Stanislav

                                      Werner René  Soukop Roman  Knápek Petr  Soukop Filip

     Tareš Ondra  Bartoš Petr (85 Kučera Josef ) Smrkal David  Brejša Adam ( 54 Prokop Patrik )

                                   Kristek Josef ( 90 Karel Jakub )  Tareš David ( 79 Brejša Vojta )

                  Branky :   64 min  Tareš David                       ŽK :       46 min      Bartoš

                                                                                                          57 min      Werner

                                                                                                          69 min      Kristek

15. kolo

Sobota 30. 3. 2019 16:00

Libchavy Tatenice    1:2

                                                                    Strnad Stanislav

                                        Werner René  Knápek Petr  Soukop Filip  Prokop Patrik

                            Tareš Ondra  Bartoš Petr  Smrkal David  Brejša Adam ( 90 Kučera Josef )

                                                              Kristek Josef  Tareš David

                             Branky :     47 min   Bartoš                               ŽK :          38 min    Bartoš

                                                65 min   Tareš Ondra                                       68 min    Tareš Ondra

                                                                                                                          69 min     Kristek

16. kolo

Neděle 7. 4. 2019 16:00        

Tatenice - Semanín           2  :  0                foto

                                                                         Strnad Stanislav

                                           Werner René  Knápek Petr  Soukop Roman  Soukop Filip  

                             Glocar Radim (86 Kučera Josef)  Bartoš Petr  Smrkal David  Brejša Adam

                                                       Kristek Josef (69 Prokop Patrik)  Tareš David

                   Branky :   18 min.   Soukop Roman                            ŽK  69 min.   Kristek

                                     42 min.   Smrkal                                                 75 min.  Prokop

17. kolo

Sobota 13. 4. 2019 16:30

Janov Tatenice  0:1

                                                                    Strnad Stanislav

                                        Werner René  Knápek Petr  Soukop Roman  Soukop Filip

                           Tareš Ondra (62 Prokop Patrik)  Smrkal David (68 Glocar Radim)  Brejša Adam

                                                Kristek Josef (76 Kyselo Robin)  Tareš David

                    Branky :   40 min.  Tareš David                                               ŽK :     48 min. Knápek

                                                                                                                                   67 min. Tareš David

                                                                                                                                   88 min. Bartoš

18. kolo

Neděle 21. 4. 2019 16:00      4:0

                                                                              Strnad Stanislav

                                        Werner René  Knápek Petr  Soukop Roman  Soukop Filip 

Brejša Adam(80 Prokop Patrik)  Bartoš Petr(78 Totušek Josef)  Smrkal David(73 Glocar Radim)  Tareš Ondra

                                                   Kristek Josef(81 Kyselo Robin)  Tareš David

                            Branky :       21 min.       Smrkal                                                             ŽK :     66 min.   Kristek

                                                 27 min.        Vlastní

                                                 34,41 min.   Kristek
 

Tatenice - Žichlínek

19. kolo

Neděle 28. 4. 2019 16:00

Tatenice - Dolní Újezd B

20. kolo

Neděle 5. 5. 2019 17:00

Lanškroun B Tatenice

21. kolo

Neděle 12. 5. 2019 16:00

Tatenice  Opatovec

22. kolo

Neděle 19. 5. 2019 16:00

Řetová Tatenice

23. kolo

Neděle 26. 5. 2019 16:00

Tatenice - Moravská Třebová B

 

24. kolo

Sobota 1. 6. 2019 17:00

FC Jiskra 2008 Tatenice

25. kolo

Neděle 9. 6. 2019 16:00

Tatenice - Pomezí

26. kolo

Sobota 15. 6. 2019 16:00

Sloupnice Tatenice

TOPlist
aktualizováno: 15.04.2019 19:35:44